• The most silent inverter heat pump - Aquark
 • Focus on Pool Heat Pump R&D and Manufacturing - Aquark
 • Inverter Pool Heat Pump Global OEM Partner - Aquark
 • Патент уникатен дизајн

  Патент уникатен дизајн

 • R32 / R410A производствена линија

  R32 / R410A производствена линија

 • Стабилен квалитет Инвертер

  Стабилен квалитет Инвертер

 • Aquark R32 Инвертер базен топлинска пумпа, Full-Инвертор базен грејач - Aquark
 • Aquark R32 stepless DC INVERTER базен топлинска пумпа, Full-Инвертор Базен греење решение

за Aquark

Глобална OEM партнери
се фокусира на истражување топлинска пумпа е & D и производството

Aquark е професионално базен топлинска пумпа производителот во Гуангдонг, Кина. Таа е основана од страна на експертски тим со 20 години професионално искуство пумпа за топлина. Позиционира како партнер Глобал OEM, ние ги нудиме креативен дизајн за најдобар искуство на клиентите.

Вести

Ние се стремиме да им обезбеди на клиентите со најдобро решение.
Пример за & цитат