• The most silent inverter heat pump - Aquark
 • Focus on Pool Heat Pump R&D and Manufacturing - Aquark
 • Inverter Pool Heat Pump Global OEM Partner - Aquark
 • Patent Unique Dizajn

  Patent Unique Dizajn

 • R32 / R410A Linja Prodhimi

  R32 / R410A Linja Prodhimi

 • Qëndrueshme Inverter Quality

  Qëndrueshme Inverter Quality

 • Aquark R32 Inverter pishinë pompë ngrohje, Full-Inverter pishinë ngrohës - Aquark
 • Aquark R32 Stepless DC Inverter Pool Heat Pump, Full-Inverter Solution Pool Heating

Rreth Aquark

Global OEM Partner
përqëndrohet në R & D pompë ngrohje dhe Prodhim

Aquark profesional është një pishinë pompë ngrohje prodhues në Guangdong, China. Ajo u themelua nga një ekip ekspertësh me 20 vjet përvojë profesionale pompë ngrohje. Pozicionuar si një partner Global OEM, do të vazhdojmë duke ofruar dizajnit kreativ për përvojën më të mirë të konsumatorëve.

Lajme

Ne përpiqemi që të sigurojë klientët me zgjidhjen më të mirë.
Për mostër & Quote