rreth nesh - Aquark Stepless DC Inverter Pool Heat Pump Prodhuesi Solution Ngrohje Pool

Fokusimi në R & D pompë ngrohje dhe Prodhim

Aquark is a professional inverter heat pump manufacturer in Guangdong, China. It was founded by an expert team with 20 years of professional heat pump experience.

R & D fortë

Industrial Dizajn energjisë

Aquark ka një grup projektues të pasionuar industriale. Ata respektojnë tregun dhe konsumatorët dhe për të krijuar mahnitshme dizajn z Heshtja pllakë. Ata do të mbajnë krijuar harton më popullore për përvojën më të mirë të konsumatorëve.

Dizajn Industrial Power - Zgjidhja Aquark Stepless DC Inverter Full Pool Heat Pump ngrohje
Engineer Team - Zgjidhja Aquark Stepless DC Inverter Full Pool Heat Pump ngrohje

Engineer Ekipi

Forca kryesore e Aquark është R & D ekip, që zotërojnë udhëheqës teknologji sistemit të kontrollit inverter, si dhe teknologji pishinë pompë ngrohje sistemit. Çdo inxhinier është e plotë të ideve për të thyer përmes teknologjisë tradicionale e pompave të nxehtësisë pishinë, duke ofruar krejt zgjidhje të reja për partnerët tanë globale.

Standard Laboratory International

Aquark ka vet profesional laboratorin e saj ndërkombëtare standarde e cila është e aftë për testimin R32 / R410A ngrohjes gazit pompë.

International Standard Laboratory - Zgjidhja Aquark Stepless DC Inverter Full Pool Heat Pump ngrohje

Të rreptë të cilësisë Production

Aquark ka ndërtuar një sistem të plotë të kontrollit të cilësisë në të gjithë procesin e prodhimit. Të dy R32 dhe prodhimit të gazit R410A janë tani në dispozicion. Çdo pompë ngrohje nga Aquark është prodhuar në mënyrë rigoroze dhe të testuar për të siguruar cilësi të lartë dhe besueshmërinë në ciklin afatgjatë nën ISO9001.

Rreth Aquark Stepless DC Inverter Pool Heat Pump Factory - Aquark

 

Aquark Forca

Dizajni Patent

Kultura Aquark është gjithmonë duke inkurajuar risi krijuese dhe mban ofruar markë zgjidhje të re për partnerët tanë globale. R & D ynë ekipi zhvilluar 1 patentuar inverter projektimit pllakë dhe unike pishinë airstream pompë ngrohje në industrinë.

R32 / R410A Linja Prodhimi

R32 dhe linjë e prodhimit R410A janë të dy në dispozicion. Çdo pompë ngrohje nga Aquark është prodhuar në mënyrë rigoroze dhe të testuar për të siguruar cilësi të lartë dhe besueshmërinë në ciklin afatgjatë nën ISO9001.

Inverquark Teknologji

Aquark është një novator të teknologjisë. teknologji Inverquark është zhvilluar nga Aquark, e cila është më e heshtur dhe të kursimit të energjisë inverter zgjidhje ngrohje pishinë.