Z. Silence-Stepless DC Inverter Pool Heat Pump

Karakteristikat kryesore:

 • Inverter DC i pandryshuar
 • Dizajni pllakë Patent
 • Round touch kontrollues
 • Alumini-aliazh zorrë
 • Deri në -10 ℃ operacion
 • gaz R32 / R410A
 • kontrollit wifi APP
 • teknologji EEV
 • Shkrirje automatike nga ndryshim të ciklit
 • Twisted titan ngrohjes exchanger
 • motorino butë

Detail Product

Parametri i produktit

Përparësitë kryesore

Dizajni Patent

Z. Silence inverter Pool Heat Pump miraton dizajn unik pllakë dhe të thjeshtë kontrollues klasik me prekje, të cilat sjellin të dy pamjen elegant dhe përvojën user-friendly. Mr.Silence stepless DC inverter, R32 kuotave gazit të plotë-inverter pishinë pompë ngrohje - Aquark ngrohje pishinë zgjidhje 01

Simple Heshtja

Falë ajrit lumë dizajn & stepless DC sistem revolucionar inverter të teknologjisë Inverquark, nivelin e zërit të z Heshtja është aq i ulët sa një frigorifer, 12dB (A) më e ulët se tradicionale On / Off pompë ngrohje. Karakteristikat e Mr.Silence stepless DC inverter, R32 kuotave me gaz të plotë-inverter pishinë pompë ngrohje 02

COP deri në 15

varg COP 15-6,4 (Air 27 ℃ / Uji 27 ℃ / Lagështia 80%)

Falë inverquark teknologji, input 1kW sjell deri në dalje 15kW. Kur ruajtjen e temperaturës pishinë në shumicën e sezonit pishinë, z Silence po kalon me shpejtësi të ulët e cila çon në të mirë punën e kursimit të energjisë dhe të mjedisit më të heshtur pishinë. Është më shumë se kursimit të dyfishtë të energjisë në krahasim me tradicionale On / Off pompë ngrohje. Performance dhe energji konsumi i Mr.Silence stepless DC inverter, kuota gazi R32 të plotë-inverter pishinë pompë ngrohje

më shumë avantazhe

Vetëm 32% GWP krahasuar me R410A. <br/> Lower konsumin CO2 karbonit. <br/> kosto më të ulët të kuotave.
Eko-miqësore R32
Vetëm 32% GWP krahasuar me R410A.
Lower CO2 Konsumi i karbonit.
Kosto më të ulët kuota.
Nga kompresor inverter DC dhe DC freskore, z Heshtja do të fillojë nga 0Amps të vlerësuarat Amps në mënyrë të qëndrueshme. Nuk ka nxitojnë për sistemin e energjisë elektrike shtëpi.
Mbrojtja Full On Sistemit Elektrike
Nga kompresor inverter DC dhe DC freskore, z Heshtja do të fillojë nga 0Amps të vlerësuarat Amps në mënyrë të qëndrueshme. Nuk ka nxitojnë për sistemin e energjisë elektrike shtëpi.
Me kontrollin Smart App z heshtjes së, ju mund të kontrolloni ose të kontrollojë z Silence tuaj kudo.
WIFI Kontrolli i zgjuar
Me kontrollin Smart App z heshtjes së, ju mund të kontrolloni ose të kontrollojë z Silence tuaj kudo.

Karakteristikat kryesore

DC Twin-Rotary kompresor Inverter të Mitsubishi.
Designed për poshtë në Air -10 ℃ operacion.
10 herë fleksibilitet për të rregulluar rrjedhjen e gazit dhe për të rritur COP deri në 20%.
Me Saginomiya 4-rruga valvula për shpyllëzuar të shpejtë dhe efikase.
Z. Silence mund të aplikohet me R32 ose gaz R410A.
Twisted titan ngrohjes exchanger, efikasitet 40% më e lartë se normale exchanger ngrohjes titan.

Parameters of Mr. Silence Inverter Pool Heat Pump - 2019-10-25

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin