Rocks Z. Silence në Piscine Global Evropë 2018

Merci de nous avoir honorés de votre prania.

Ne do të doja të falënderoj të gjithë klientët tanë dhe partnerët e biznesit për të vizituar qëndrimin tonë në Piscine Global Evropë 2018, ekspozita më e madhe ndërkombëtare profesionale në pishinë dhe industrisë Wellness.

Ekspozita ishte një sukses i madh, ai na dha mundësi për të treguar botën me pompa Aquark e reja pishinë inverter ngrohjes, si dhe të fortë R & D aftësive dhe cilësi superiore produktit. Ne kemi hulumtuar mjaft disa mundësitë e tregut, në ndërkohë, ne gjithashtu ndjerë ndryshim të madh në treg.

teknologji inverter është duke udhëhequr herë. Në fytyrën e konkurrencës së fortë të kolegëve, Aquark ende merr rolin udhëheqës në teknologji të tillë. Dhjetra prodhuesit kineze pompë pishinë ngrohjes morën pjesë në ekspozitë, por Aquak-së Z. Heshtja është më inovative dhe më unik pompë ngrohje të gjithë. Ai është i pari inverter projektimit pllakë dhe ajrit lumë pishinë pompë ngrohje unik në industrinë e pishinë. Një shumë e klientëve profesionale po tregojnë interes të madh. Ne jemi krenar që produktet tona kanë fituar njohjen në mbarë botën, e cila në masë të madhe përforcuar besimin tonë të R & D.

Innovation nuk ndalet. Si një novator të teknologjisë, ne do të vazhdojmë duke ofruar dizajnit kreativ për përvojën më të mirë të konsumatorëve. Pozicionuar si një partner Global OEM, ne jemi në gjendje të ofrojnë dizajn vet Aquark-së, si dhe dizajn të përshtatur. Në këtë moment, ne kemi të plotë varg inverter pompat pishinë ngrohjes për zgjedhjen tuaj. Nëse ju do të donte për të marrë të dini më shumë për ekipin tonë dhe të mësojnë se çfarë ka të re në Aquark, na ndiqni në LinkedIn ,Facebook dhe Twitter.

Z. Silence Rocks në Piscine Evropë Global 2018 - Aquark pishinë ngrohje zgjidhje furnizuesit dhe prodhuesit


Ora Post: nëntor-27-2018